Markalarımız

1-1522582792-weewell

Weewell

Eşsiz ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli ürünleri sayesinde Weewell bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Kuruluşun dünya çapındaki bu başarısının temeli, nitelikli Alman mühendislik hassasiyetiyle yenilikçi ve tam güvenilir ürün geliştirimine yönelik çok yönlü ve kapsamlı araştırma laboratuarlarına dayanmaktadır. Weewell Bakım Ürünleri annelerin ve bebeklerin ilk dönemlerde karşılaşabileceği sorunlara çözüm oluşturabilmek, annelik deneyimini bebeklerin gelişimini destekleyecek şekilde daha üst düzeye taşıyabilmek için geliştirilmektedir. Bebeklerin her bir gelişim evresinde ihtiyaç duyulabilecek ürünler özel testlerden geçirilerek kullanımınıza sunulmaktadır.
3-1522582850-bondigo
,

Bondigo

Çocuk gelişimi ve ebeveynler için oyuncakların önemini iyi bilen Bondigo’nun ürün portföyünde, eğlendirmenin yanı sıra çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimlerini destekleyen ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştiren oyuncaklar bulunmaktadır. Mutlu ve eğlenceli bir çocukluk döneminin en güzel hediye olduğu düşüncesiyle hareket eden Bondigo, çocuklara bu hediyeyi sunarken, bir yandan da onların gelişimine katkıda bulunmaktadır.

2-1522582811-brionvega

Brionvega

Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirme süreçlerini belirleyen Brion Vega önceliği, standardı yüksek ve kaliteli malzeme kullanımına ve bilimsel üretim uygulamalarına vermiştir. Elektronik alanında deneyim birikimine sahip olan Brion Vega aynı özeni bebek araçları alanında göstermektedir. İtalyan tasarımlarını teknoloji ile harmanlayarak üretilen Brion Vega ürünleri ebeveynlerin, bebeklerini büyütürken en büyük yardımcı olarak şekilde tasarlanmaktadır. Anne ile bebeği arasındaki sevgi bağını kendine ilke edinen Brion Vega, Avrupa’nın en popüler bebek elektroniği ve bebek araçları üreticilerinden biri haline gelmektedir. Bu ilke doğrultusunda hareket eden Brion Vega, daha yenilikçi ve ihtiyaçlara uygun ürünlerini yurtdışındaki çoğu ülkeye lanse etmeye hazırlanıyor.
kukka logo 827×827

Kukka

Masif ahşap bloklar üstün üretim teknolojileri ve usta ellerce son derece güvenli çocuk mobilyalarına ve sağlıklı ahşap oyuncaklara çevriliyor. Yeni nesil, dinamik ve modern Kukka markası ebeveynlerin ilk tercihi olurken ve sevgili bebek & çocukların oyun dünyasını süsleyen yıldız olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 
natureza logo

Natureza

Natureza, çok değerli minikleri; doğa dostu ve işlendikten sonra dahi yaşamaya devam eden malzemelerle buluşturup, onlar için sağlıklı yaşam alanları tasarlayan bir markadır. Çocuklarınızın özgürce hareket edebilmelerini sağlamayı ilke edinen Natureza markası, minikler için konfor alanları yaratır. Üstün kalite masif ahşapları; aşınımı zor, dirençli, dayanıklı, uzun ömürlü pano ve panellere dönüştürür. Farklı renk seçenekleri ile zevkinize uygun ve ortamla uyumlu yaşam alanları sağlar.