Tüm Faaliyet Alanları

 • Anne Bebek Elektronik Bakım Ürünleri
 • Weewell

  Eşsiz ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli ürünleri sayesinde Weewell bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Kuruluşun dünya çapındaki bu başarısının temeli, nitelikli Alman mühendislik hassasiyetiyle yenilikçi ve tam güvenilir ürün geliştirimine yönelik çok yönlü ve kapsamlı araştırma laboratuarlarına dayanmaktadır. Weewell Bakım Ürünleri annelerin ve bebeklerin ilk dönemlerde karşılaşabileceği sorunlara çözüm oluşturabilmek, annelik deneyimini bebeklerin gelişimini destekleyecek şekilde daha üst düzeye taşıyabilmek için geliştirilmektedir. Bebeklerin her bir gelişim evresinde ihtiyaç duyulabilecek ürünler özel testlerden geçirilerek kullanımınıza sunulmaktadır.

 • Brionvega

  Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirme süreçlerini belirleyen Brion Vega önceliği, standardı yüksek ve kaliteli malzeme kullanımına ve bilimsel üretim uygulamalarına vermiştir. Elektronik alanında deneyim birikimine sahip olan Brion Vega aynı özeni bebek araçları alanında göstermektedir. İtalyan tasarımlarını teknoloji ile harmanlayarak üretilen Brion Vega ürünleri ebeveynlerin, bebeklerini büyütürken en büyük yardımcı olarak şekilde tasarlanmaktadır. Anne ile bebeği arasındaki sevgi bağını kendine ilke edinen Brion Vega, Avrupa’nın en popüler bebek elektroniği ve bebek araçları üreticilerinden biri haline gelmektedir. Bu ilke doğrultusunda hareket eden Brion Vega, daha yenilikçi ve ihtiyaçlara uygun ürünlerini yurtdışındaki çoğu ülkeye lanse etmeye hazırlanıyor.

 • Çocuk Gelişimi ve Oyuncak
 • Bondigo

  Çocuk gelişimi ve ebeveynler için oyuncakların önemini iyi bilen Bondigo’nun ürün portföyünde, eğlendirmenin yanı sıra çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimlerini destekleyen ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştiren oyuncaklar bulunmaktadır. Mutlu ve eğlenceli bir çocukluk döneminin en güzel hediye olduğu düşüncesiyle hareket eden Bondigo, çocuklara bu hediyeyi sunarken, bir yandan da onların gelişimine katkıda bulunmaktadır.

 • Anne Bebek Bakım Çantaları
 • Okiedog

  Annelere verimli çözümler sunarken şıklığını da koruyan Okiedog Anne Bebek Bakım Çantaları ebeveynlere pratiklik kazandıracak termal kumaşa sahip biberon kılıfı, anti-bakteriyel alt değiştirme minderi, aksesuar torbası ve pusete takma aparatları ile annelerin ilk tercihidir.